11:52

Przeczytane w Miesiącu - Październik

 

Instagram

Prawie połowa miesiąca, a ja dopiero teraz piszę podsumowanie października. Jakoś ten czas ostatnio szybko płynie, dosłowne umyka. Z jednej strony to cieszy, bo może coraz bliżej końca tej pandemicznej masakry, ale z drugiej strony mnie to przeraża, bo człowiek nawet nie zauważa, jak mija tydzień za tygodniem. Wszystko ma swoje dobre i złe strony ;) 

Wracając do podsumowania. Znowu trochę tych książek było. Tak to jest, gdy ma się więcej wolnego czasu i można często sięgać po książki czy czytnik :) Tym razem przeczytałam w ciągu miesiąca 11 książek. Jakich?

 Joanna Szarańska Cztery płatki śniegu
Joanna Szarańska Anioł na śniegu
Joanna Szarańska Choinka cała w śniegu
Eliza Veinard Dom z ogrodem tanio sprzedam. Świąteczne porządki Genevieve Hibou
Ewa Pirce Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 2
Agata Suchocka Woła mnie ciemność
Karolina Morawiecka Zagadka drugiej śmierci, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z podtekstem kulinarnym)
Alfred Siatecki Zaproszenie na śmierć
Lucinda Riley Dziewczyna z Neapolu
Dorota Milli Schwytać szczęście
Karolina Wilczyńska Światło w jej oczach

Część pochodziła z podjętych współprac, cześć była moim wyborem, jedna dotarła do mnie przez book tour, więc totalna mieszanka. I tak, dobrze widzicie, pojawiły się już książki świąteczne :) Jakoś nie mogłam się powstrzymać, potrzebowałam już świątecznej atmosfery, a poza tym - powieści Joanny Szarańskiej zawsze są strzałem w dziesiątkę :) Czy wśród tych tytułów jest taki, który nie do końca przypadł mi do gustu? Tak, Zaproszenie na śmierć (recenzja - KLIK). Pozostałe były rewelacyjne (jak na przykład Dziewczyna z Neapolu) i bardzo dobre (w zasadzie cała reszta). 
Także muszę przyznać, że październik był bardzo dobry pod względem czytelniczym. W pewnym sensie jest to pocieszające, bo już od pierwszego dnia miesiąca działy się niezbyt dobre rzeczy. 
Miejmy więc nadzieję, że listopad będzie o wiele, o wiele! Lepszy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Krokusowe Przemyślenia , Blogger