13:35

Przeczytane w Miesiącu - Lipiec, Sierpień i Wrzesień

Instagram

Tego chyba jeszcze nie było. Podsumowanie nie jednego, nie dwóch, ale aż trzech miesięcy! Tak wyszło :) Przez to lista przeczytanych książek jest imponująca, ale trzeba pamiętać, że minęło naprawdę dużo czasu od ostatniego postu tego rodzaju. 

Przeczytane w tym czasie książki były tak różnorodne! Wiecie, że preferuję literaturę obyczajową, ale równie często sięgam po kryminały i thrillery. Tak było także tym razem. Nie zawiodłam się na żadnym tytule (no, może jeden nie do końca mnie zachwycił, ale to przecież bardzo dobry wynik przy takiej ilości książek). 

Chciałabym Wam jeszcze powiedzieć, że wiele z tych historii naprawdę mnie porwało. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam akurat na te tytuły. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie to wyglądało w przyszłości. Też tak macie, że po przeczytaniu dobrej książki czujecie taką rozpierającą satysfakcję? Często przez jakiś czas (umówmy się, dość krótki, ale jednak) nie mogę sięgnąć po kolejną książkę, bo cały czas przeżywam tę dopiero co zakończoną historię. I w ciągu tych trzech miesięcy zdarzyło mi się to kilkakrotnie!

Przejdźmy do konkretów. Jak już wspominałam, lista jest długa. Może znajdziecie coś, co chcecie przeczytać lub już przeczytaliście? :)

Natalia Sońska Francuskie love story

Ewa Przydryga Nienarodzona

Magdalena Witkiewicz Listy pisane szeptem

Delia Owens Gdzie śpiewają raki

Agnieszka Krawczyk Przyjaciele i rywale

Agnieszka Krawczyk Słoneczna przystań

Agnieszka Krawczyk Magiczny wieczór

Dorota Milli To jedno lato

Ilona Gołębiewska Twoje szczęście

Piotr Borlik Labirynt

Katarzyna Janus W poszukiwaniu miłości

Sławek Gortych Schronisko, które przestało istnieć

Monika Szwaja Romans na receptę

Monika Szwaja Zapiski stanu poważnego

Michelle Frances Siostry

M. C. Beaton Snobizm i nieco przemocy

Joanna Tekieli Dom na przełęczy

Małgorzata Garkowska Wybór matki

Magda Louis Moja rodzina na piętrze

Agnieszka Zakrzewska Życie jak czekolada

Karolina Wilczyńska Rozdarty welon

Julia Quinn Magia pocałunku

Diney Costeloe Skradzione dziecko

Madeline Martin Ostatnia księgarnia w Londynie

Natalia Brożek Nie chcę być Tobą

A nie mówiłam, że jest tego sporo? :D 

I wśród tych pozycji są takie, które nadal tkwią w mojej głowie, co jest piękne. Chyba nie jestem w stanie powiedzieć, która z nich najbardziej zapadła mi w pamięć. Muszę wskazać kilka tytułów. Gdzie śpiewają raki (filmu jeszcze nie widziałam, ale mam wobec niego ogromne oczekiwania, ponieważ książka wzbudziła mój szczery zachwyt), Schronisko, które przestało istnieć - rewelacja! Świetna fabuła, trochę mroczna, ale bardzo wciągająca. Siostry - mistrzostwo, serio. Polecam, bo naprawdę nie będziecie żałować. Wybór matki, Skradzione dziecko, Ostatnia księgarnia w Londynie - historie z wojną w tle. Piękne, takie prawdziwie chwytające za serce. 

Tym sposobem podsumowałam naprawdę długi czas. Co dzieje się w październiku? Interesujące współprace, książka, na którą czekałam 7 lat (nie, nie żartuję), a może i jakieś rozdanie? :) 

Ściskam Was mocno!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Krokusowe Przemyślenia , Blogger