22:53

Przeczytane w Miesiącu - Czerwiec

 

Instagram

Czerwcowe dni mijają bardzo szybko, choć są najdłuższymi w roku. Chciałoby się je zatrzymać najdłużej jak się da, a umykają jeden po drugim. Można powiedzieć, że szkoda czasu na siedzenie z książką, ale czy jest coś przyjemniejszego od tej chwili, kiedy można usiąść na tarasie i czytać słuchając śpiewu ptaków? Chyba jednak nie :) Udało mi się kilka razy spędzić trochę czasu właśnie w taki sposób i polecam to każdemu :) 

Może zauważyliście (albo i nie), ale nie pojawiło się podsumowanie maja. Powód jest bardzo prosty. Maj upłynął pod znakiem książek Lucindy Riley. Cały miesiąc przypominałam sobie serię Siedem sióstr, żeby wszystkie części mieć przeczytane "na świeżo" przed premierą Zaginionej siostry

Natomiast czerwiec wyglądał już klasycznie. Nowe tytuły, w większości polskich autorów. Bardzo ciekawe tytuły. Jeśli tylko czas pozwoli, a mam co do tego duże nadzieje, to pojawią się recenzje niektórych z nich (dwie już są). 

Agnieszka Krawczyk Splątane ścieżki 
Jan Godlewski W czarnej zimnej wodzie 
Lucinda Riley Zaginiona siostra 
Magdalena Majcher Światło, które nigdy nie gaśnie 
Karolina Wilczyńska Koronkowa suknia 
Małgorzata Rozenek-Majdan In vitro. Rozmowy intymne

Która wciągnęła mnie najbardziej? Zdecydowanie ostatnia. Którą czytałam, o dziwo, najdłużej? Tu wygrywa Zaginiona siostra (tej książki recenzja pojawi się na pewno). Czy któraś mnie rozczarowała? W czarnej zimnej wodzie w tej kwestii nie ma sobie równych, ale to już wiecie (RECENZJA). Reszta była przyjemnością samą w sobie. 

2 komentarze:

Copyright © Krokusowe Przemyślenia , Blogger