12:40

Przeczytane w Miesiącu - Sierpień

Instagram
Dawno nie było tutaj żadnego wpisu, który podsumowałby ilość przeczytanych książek. Rok? Więcej? Nie mam pojęcia. Postanowiłam jednak do tego wrócić. Ostatnio zerknęłam na swoją półkę na Lubimy Czytać i okazało się, że sierpień był obfity w przeczytane książki. Nawet sobie nie zdawałam z tego sprawy, ale czytałam jeden tytuł za drugim ;) Na pewno ma w tym spory udział dostęp do Legimi, który bardzo sobie chwalę :) Możliwości są ogromne, tak samo jak ilość tytułów. Sama przyjemność dla kogoś, kto lubi czytać :)

Jak wygląda lista książek z sierpnia? Przede wszystkim, jest długa. Jak nie liczyć, tak wychodzi 15 :)

Olga Rudnicka Miłe Natalii początki
Joanna Szarańska Do zakochania jeden krok
Joanna Szarańska Coś tu nie gra
Joanna Szarańska Złość piękności szkodzi
Katarzyna Grochola Ja wam pokażę!
Joanna Sykat Oddaj to morzu
Natalia Sońska Kochanie, wszystko będzie dobrze
Inka Jabłońska Mój chłopak i jego narzeczona
Joanna Szarańska Popołudnia na Miodowej 2
Dorota Milli Sekret wyspy
Mariola Sternahl Ocean uczuć
Sylwia Trojanowska Powiedz mi, jak będzie
Sylwia Trojanowska Daj nam jeszcze szansę
Klaudia Muniak Nie ufam już nikomu
Sławomir Koper Sekretne życie autorów lektur szkolnych

Trudno jest mi ocenić, które z nich były najlepsze, bo większość z nich przypadła mi do gustu. Był jeden powrót do książki przeczytanej dobrych kilka lat temu, czyli Ja wam pokażę! (w tym roku sporo jest takich powrotów). Na pewno trzeba zwrócić uwagę na takie tytuły, jak Sekret wyspy, Ocean uczuć (recenzja KLIK) czy Nie ufam już nikomu. Jeśli jest coś, co mnie rozczarowało, to książka Joanny Sykat Oddaj to morzu. Nie przemówiła do mnie, mimo wielu pozytywnych recenzji. Bywa i tak. Reszta, to po prostu sama przyjemność, miło spędzony czas i pełen relaks, szczególnie przy książkach Joanny Szarańskiej :)

W zakładce 2020 znajdziecie pełną listę książek, które przeczytałam w tym roku. Jest ona na bieżąco aktualizowana, więc możecie bez problemu śledzić to, co czytam. Listy z poprzednich lat również są umieszczone na stronie :) 

Może coś Was zaciekawi? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Krokusowe Przemyślenia , Blogger