11:15

Przeczytane w Miesiącu - Wrzesień

 

Instagram

I mamy jesień! Już jest kolorowo, kasztany proszą się o zbieranie, dynie o zjadanie, a wszystko o robienie zdjęć :) Na szczęście, póki co, nie ma tragedii, jeśli chodzi o pogodę, więc korzystajmy najdłużej jak się da!

Wrzesień był ciężkim miesiącem. I pogodowo, i chorobowo. Co chwilę ktoś był chory i, prawdę mówiąc, nie mam pojęcia jak udało mi się znaleźć czas na czytanie. A trochę tych książek się w tym wrześniu pojawiło! Jestem w szoku, bardzo pozytywnym :)

Olga Rudnicka Do trzech razy Natalie 
Katarzyna Gacek Śmierć na Zanzibarze
Natasza Socha, Liliana Fabisińska Schronisko niechcianych żon
Garret M. Graff Jedyny samolot na niebie. Historia mówiona zamachów z 11 września
Paulina Wróbel Szczęśliwe zakończenie
Claire Frost Ślub od pierwszego kliknięcia 
Anna Matusiak-Rześniowiecka Kiedy się pojawiłeś...

Tytuły bardzo różnorodne. Jeden z nich szczególnie mnie poruszył i mam tu na myśli Jedyny samolot na niebie. Niesamowita książka. Bardzo poruszająca, naładowana emocjami, bardzo potrzebna. Dla mnie numer jeden września. Katarzyna Gacek mnie nie rozczarowała, zaczynam jej twórczość traktować jako taki pewniak, że się nie rozczaruję. Schronisko niechcianych żon - bardzo dobra. Autorki nie zawiodły, można po tę książkę sięgnąć bez zastanowienia. I wszystko byłoby super, gdyby nie ostatni tytuł. Kiedy się pojawiłeś... to nie było to. Sięgnęłam po tę książkę na podstawie poleceń innych osób. I historia sama w sobie jest porywająca, chwytająca za serce, ale sposób napisania tej historii mnie  nie przekonał. Czytało mi się ją ciężko i gdyby nie to, że bardzo chciałam znać zakończenie, pewnie nie doczytałabym jej do końca. I takie sytuacje się zdarzają. 

Jak u Was? Mam nadzieję, że nie daliście wygrać chorobom i maksymalnie wykorzystujecie piękną pogodę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Krokusowe Przemyślenia , Blogger