14:40

Przeczytane w Miesiącu - Listopad

Instagram

To już chyba będzie tradycją, że podsumowanie pojawia się nie na początku miesiąca, ale gdzieś tak bliżej środka. Przyjmijmy, że najważniejsze jest to, żeby to podsumowanie się pojawiało, a kiedy, to już będzie wyglądać różnie ;) 

Coraz bliżej Święta... Czujecie już ten świąteczny klimat? A może jesteście od tego dalecy i wolicie poczekać z dekoracjami i bożonarodzeniową atmosferą? Zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy, w związku z czym mam już na koncie i książki świąteczne, i stopniowo pojawiające się w mieszkaniu dekoracje, a nawet choinka czeka już na ubranie. W tym roku zaczęłam zdecydowanie wcześniej, z różnych względów. Pandemia sprawia, że chcę skupić się na pozytywnych sprawach, dlatego przyspieszyłam wprowadzanie świątecznego klimatu, a biorąc pod uwagę fakt, że sam czas świąteczny (lub jego okolice) mogę spędzić na porodówce, to tym większą czułam motywację ;) 

Wracając do tematu książek. Trochę się tego uzbierało :)

Agnieszka Olejnik Odrobina magii
Krystyna Mirek Wyjdź za mnie, kochanie
Adam Molenda Wiedźmy piwne
Daria Rajda Wczorajsza róża
Daria Rajda Wczorajsza róża. Nic nie łamie się tak jak serce
Joanna Wtulich Ogień i lód
Natalia Sońska Otwórz się na miłość
Magdalena Majcher Najważniejszy
Joanna Tekieli Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja
Iwona Feldmann Rozdzieleni
Agnieszka Lis Blask choinki

Jak widzicie, faktycznie pojawiły się już tytuły świąteczne. Podejrzewam, że w grudniu może być ich jeszcze więcej (już teraz mam dwie przeczytane, ale o tym w kolejnym miesiącu). Są tutaj tytuły, które mnie urzekły, jak choćby Odrobina magii (o której postaram się co nieco napisać), ale są też takie, które do mnie nie trafiły i raczej już nie sięgnę po inne książki tego rodzaju, a mowa tutaj o Wiedźmach piwnych. Nie mój klimat, zdecydowanie. Nie ukrywam, że zdecydowaną większość wypisanych książek przeczytałam dzięki dostępowi do Legimi. Można tam znaleźć wiele nowości, ale też i starszych książek, a wszystko w pełni legalnie i bez wyrzutów sumienia :)

I znowu sami polscy autorzy. Co za zbieg okoliczności ;)

Pozdrawiam Was serdecznie ;* 

2 komentarze:

Copyright © Krokusowe Przemyślenia , Blogger