11:38

[ZAPOWIEDŹ] Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 1 - Ewa Pirce

 

Nie pozwól światłu zgasnąć. Tom 1

Ewa Pirce

Data premiery: 30 września 2020

Wydawnictwo WasPos

Już niedługo, dosłownie za kilka dni odbędzie się premiera nowej książki Ewy Pirce. O czym będzie? Zapraszam do zapoznania się z tekstem umieszczonym na okładce :)

Życie Nevena zostało zaplanowane, jeszcze zanim się urodził. Robił wszystko, co mu kazano, stosując się do rygorystycznych zasad. Kiedy jego rówieśnicy się bawili, on pobierał lekcje gry na wiolonczeli. Nieustanna izolacja od świata sprawiła, że chłopak się w sobie zamknął. Odarty z interakcji międzyludzkich, poświęcił się jedynej rzeczy, która jednocześnie dawała mu radość i wzbudzała nienawiść - muzyce. Dzięki ciężkiej pracy i licznym wyrzeczeniom osiągnął sukces - stał się jednym z najbardziej pożądanych wiolonczelistów na świecie. 

Willow od dziecka była zakochana w balecie. Wspinała się na wyżyny, aż pewnego dnia jej kariera legła w gruzach. Doznała kontuzji, po której nigdy więcej nie mogła założyć point. Zdruzgotana nastolatka, ratunek odnalazła w namiastce baletu, muzyce klasycznej. Urzeczona występem młodego wiolonczelisty, postanowiła spróbować swoich sił w tej dziedzinie sztuki - rozpoczęła naukę gry na skrzypcach.

Losy Nevena i Willow przeplatały się parokrotnie. Dziewczyna nie znalazła w sobie jednak na tyle odwagi, żeby nawiązać kontakt ze swoim idolem. Natomiast skupiony na karierze muzycznej Neven, nie zwracał na nią uwagi.

Historia zmieniła bieg na scenie opery w Sydney, gdzie doszło do dramatycznych wydarzeń z udziałem Nevena i Wilhelminy. Połączyła ich wspólna tragedia, ale czy stanie się ona przepustką do zawarcia bliższej znajomości, a może nawet miłości?

Tyle można się dowiedzieć z okładki. Jak wrażenia?:)

Już mam swój egzemplarz i nie mogę się doczekać rozpoczęcia czytania tej książki, więc spodziewajcie się, że w niedługim czasie pojawi się jej recenzja ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Krokusowe Przemyślenia , Blogger