16:57

Podsumowanie roku

Źródło zdjęcia

Witajcie w 2016 roku!:) Na początek składam życzenia: niech Wasze marzenia spełnią się jak najszybciej, Wasze działania sprawiają największą satysfakcję, bądźcie radośni, zdrowi i szczęśliwi, a Nowy Rok niech będzie jeszcze lepszy od poprzedniego! :*

Nie miałam, niestety, możliwości złożyć Wam życzeń świątecznych, ale mam nadzieję, że taka sytuacja zdarzyła się pierwszy i ostatni raz;)

Tymczasem zapraszam Was na wpis podsumowujący miniony rok. Trochę się w nim działo i w życiu osobistym, i prywatnym, i tym blogowym, ale wszystko mogę ocenić na plus, co bardzo mnie cieszy:)

W 2015 roku przeczytałam 64 książki. Mniej niż w roku wcześniejszym, ale założony cel udało mi się osiągnąć, więc jestem z siebie zadowolona. Muszę też pamiętać o tym, że kilka tytułów miało bardzo dużo stron (choćby seria Diany Gabaldon), co też na pewno wpłynęło na końcowy wynik. Tematyka książek była bardzo różnorodna, co również bardzo mnie cieszy. 

Jak to dokładnie wyglądało?
25 książek polskich autorów
39 książek zagranicznych autorów
38 książek recenzenckich

To jest jest dla mnie podział najbardziej istotny, więc nie będę opisywać bardziej szczegółowo listy. Te osoby, które tutaj zaglądają wiedzą dokładnie, jakie tytuły pojawiły się tutaj w ciągu ostatniego roku. Mam nadzieję, że liczba tych osób będzie cały czas wzrastać:)

W najbliższym czasie pojawi się wpis związany z podsumowaniem grudnia, a także kilka zaległych recenzji (wciąż jest ich kilka, ale na szczęście coraz mniej:), do czytania których serdecznie Was zapraszam:)

;*

2 komentarze:

  1. Najważniejsze, że jesteś zadowolona :) Oby ten rok był o wiele, wiele lepszy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Imponująca liczba przeczytanych książek. :)
    Dla Ciebie również owocnego roku. Niech przynosi realizację kolejnych książkowych celów.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Krokusowe Przemyślenia , Blogger