11:46

Przeczytane w Miesiącu - Grudzień

Źródło zdjęcia

Dzisiaj ważny dzień, Nie tylko ostatni dzień miesiąca, ale także roku. Oznacza to, że nadszedł czas podsumowań, który i mojego bloga nie ominie i posty z tym związane pojawią się w najbliższych dniach. Natomiast w tym momencie dotarło do mnie, że cykl Przeczytane w Miesiącu zatoczył pełne koło. Pojawi się na blogu po raz trzynasty. Nie powiem, miło mi o tym myśleć:) Jedno jest pewne - kolejne miesiące również będą mijały pod znakiem PwM. A tymczasem zapraszam na ten najbardziej aktualny wpis, czyli tytuły książek, które miałam przyjemność przeczytać w ciągu ostatniego miesiąca:)

Julia Łatynina Ziemia wojny (recenzja - KLIK)
George R. R. Martin Gra o tron (recenzja wkrótce:)
Suzanne Collins Igrzyska śmierci (co nieco TUTAJ, ale więcej wkrótce:)
Suzanne Collins W pierścieniu ognia (jak wyżej:)
Suzanne Collins Kosogłos (jak wyżej:)
Gina L. Maxwell Edukacja Kopciuszka (recenzja wkrótce:)
Agatha Christie Morderstwo w Mezopotamii (recenzja wkrótce)

Jak widać mam trochę do nadrobienia, w związku z czym niedługo pojawi się sporo recenzji, ale to przecież dobrze. Będziecie mieli co czytać;) A u mnie będzie ciekawie, ponieważ już teraz czeka na mnie stosik ciekawych książek do przeczytania, fizycznych i wirtualnych (tak, jednym z prezentów świątecznych był czytnik! ale o tym innym razem;), niektóre już się czytają, ogólnie pod względem czytelniczym dzieje się, oj dużo się dzieje:)
Dzisiaj czeka Was jeszcze jeden post, życzeniowo-noworoczny, a następny już w 2015 roku. Jak ten czas szybko płynie...;)

;*

4 komentarze:

 1. Też znalazłam czytnik pod choinką. Już robię listę ebook'ów, które koniecznie będę chciała na niego załadować. :) A tymczasem, już teraz życzę Ci wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lista też już jest u mnie zrobiona:)
   Dziękuję za życzenia i wzajemnie!:)

   Usuń
 2. Czytnik na pewno się przyda ☺będziesz szaleć.
  Czekam na recenzję Edukacji Kopciuszka ☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedna książka już dzięki niemu przeczytana, właśnie Edukacja Kopciuszka;)

   Usuń

Copyright © Krokusowe Przemyślenia , Blogger