18:25

Dużo do czytania

Jeśli ktoś regularnie tutaj zagląda pewnie zauważył, że w pasku po lewej stronie, który jest zatytułowany Gdzie zaglądam? pojawia się coraz więcej blogów. 
Jeśli uważacie, że dlatego, by blog wyglądał fajniej, to muszę Was zaskoczyć/rozczarować/itd.:p 
Otóż nie.
Ostatnio miałam trochę czasu (czyt. wszystko jest lepsze od robienia tego, co zrobić należy w pierwszej kolejności), więc buszowałam w blogosferze, żeby zobaczyć co tam ludzie sobie piszą.
I co? I oczywiście znalazłam kilkanaście naprawdę dobrych blogów o książkach. Nie pozostawało mi nic innego, jak dodać je do paska Gdzie zaglądam?. Dlaczego? 
Ponieważ na tych blogach znajdują się naprawdę wartościowe teksty i recenzje. Ponieważ nie umiałabym dokonać selekcji, które adresów najbardziej chciałabym widzieć u siebie. A uwierzcie mi i tak wybierałam. Na szczęście miejsca jest sporo. Bo myślę, że znajdę jeszcze takich blogów wiele:)
Oczywiście nie ma u mnie blogów tylko stricte książkowych, przecież nie samym chlebem żyje człowiek;) 
Istnieje możliwość, że teraz sobie myślicie: Ciekawe czy to wszystko czyta. 
I znowu Was zaskoczę, ponieważ nie ma tam ani jednego bloga, którego nowej notki bym nie przeczytała. Skoro coś mnie interesuje, ciekawi, to dlaczego mam nie czytać? A poza tym..czułabym się totalnie nieuczciwie, gdybym któregoś z tych blogów nie czytała, skoro umieściłam je w dziale odwiedzanych.

Na zakończenie tego (dosyć) krótkiego wywodu zachęcam Was serdecznie do odwiedzania tych blogów oraz do poszukiwań nowych:)

;*

8 komentarzy:

 1. Jakoś tak miło mi się zrobiło, że i moje (nieczęste wprawdzie, ale jednak) książkowe (i nie tylko) tematy cieszą się Twoim uznaniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko książkami żyje człowiek:D A Twojego bloga bardzo lubię, co chyba widać:p

   Usuń
 2. Bloguję już od tak długiego czasu, że w zasadzie znam prawie wszystkie blogi, które umieściłaś na swojej liście - zgadzam się, że warto tam zaglądać. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli mam nosa;) Cieszy mnie to bardzo, że zgadzasz się z moją opinią;)

   Usuń
 3. pozostaje mieć nadzieję, że być może i ja się tam kiedyś znajdę, będę czuwać! ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Większość blogów do których zaglądasz, także znam i bardzo cenię. To wspaniali ludzie z pasją, co zresztą widać po ich rzetelnych postach.
  Miło mi, że ja moja skromna osoba, a raczej mój blog znalazł się w kręgu twoich zainteresowań :)
  Ja u ciebie jestem pierwszy raz, ale mam nadzieję, że nie ostatni.
  Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się Was wszystkich znaleźć. Dobrze wiedzieć, że są miejsca, gdzie można znaleźć naprawdę ciekawe tytuły i to szczerze przedstawione:)
   Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie:)

   Usuń

Copyright © Krokusowe Przemyślenia , Blogger